Jaukūs, kviečiantys ir patogūs Jūsų namai turbūt kupini šiuolaikiškų ir klasikinių elementų. Šviesaus medžio spalva dominuoja balduose ir grindų pasirinkime. Grindys natūralaus medžio, plytelių arba akmeninės.

Baldai patvarūs, žemi ir ilgi, baldų komplekto dalys nebūtinai tos pačios spalvos. Svetainės centre karaliauja minkštas pufas, kuris pinto ar medinio padėklo dėka pavirsta kavos staleliu. Kolekcijos, molinukai arba mieli menkniekiai puošia lentynas ir stalelius.

Miegamajame ant lovos paprastas arba skiautinių užtiesalas ir kalnas purių pagalvių. Audiniai švelnūs ir tekstūriniai.

Langus dengia du sluoksniai klostytų užuolaidų su laikikliais šonuose, lango viršuje volanas. Tokį langą pagyvins surūdijusio plieno su įmantriais galais karnizas. Stenkitės nepersistengti dekoruodami langus, – kaspinėlių, kutosų ir klosčių perteklius gali apsunkinti vaizdą.

Jeigu grindis dengs kilimas, jį pasirinkite austą grublėtą su geometriniu ornamentu, arba sezalio, jūržolės vienspalvę kiliminę dangą.

Šviestuvus pasirinkite iš kaldintos geležies, sendinto metalo ar medienos karkaso, tinka žvakelių imitacijos su medžiaga aptrauktais lempų šydais. Tokį interjerą praturtina virš pietų stalo pakabintas kaldintos geležies šviestuvas su tikromis žvakėmis.

Dekoratyviniais akcentais tampa buityje naudojami daiktai: pagalvės, knygos, skrynelės, žvakės, paukščių narveliai ir gėlės. Detalės sendintos, paviršiai grubūs, nepoliruoti, atrodo dėvėti, truputį nušiurę. Pridėkite mielų daikčiukų po truputį truputį, bet visur visur, kad atrodytų išdėstyta truputį nerūpestingai, nesimetriškai. Ant sienų gamtos ir kaimo idilės paveikslai paprastuose mediniuose rėmuose.

Valgomojo stalas padengtas austom servetėlėm, stovi moliniai indai, mediniai dubenys, masyvios stiklinės, paprasti plieniniai įrankiai.

Spalvų gali būti daug, bet jos prigesintos, gamtiškos arba pastelinės. Pasirinkite vieną spalvą ir ją akcentuokite gėlėtuose staltiesės raštuose, užuolaidose, pagalvėlėse ant sofos. Papildykite savo namus gamtos švelnia žaluma ir rusvais atspalviais. Jūsų kambariams suteiks jaukumo smulkaus ornamento neryškūs tapetai, ornamentuoti klijuojami sienų apvadai virtuvėje arba valgomajame. Jeigu įrenginėjate virtuvę, Jūsų stiliui tiks gaivių melsvų atspalvių dirbtinio akmens stalviršiai, natūralios šviesios medžio spalvos baldai.

Pasirinkite šį stilių, kai siekiate sukurti patogių ir šiltų namų atmosferą.

______________________

Atgal į testą