Sveiki,

esu Skaidra Mikalajūnienė, architektė, interjero dizainerė, landšafto architektė, tapytoja. Kuriu namų, butų, visuomeninius interjerus, tapau paveikslus ir sienas, kuriu ir sodinu sodus.

1987 metais baigiau Vilniaus Konarskio dailės mokyklą, 1993 metais – architektūros studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Esu vadovavusi prekybos padaliniui prabangiais itališkais baldais prekiavusioje Lietuvos įmonėje, turėjau nedidelę nuosavą parduotuvę, Vilniaus senamiestyje prekiavusią interjero aksesuarais.

Per pastaruosius metus sukaupiau didelę patirtį interjero dekoravimo srityje, aktyviai domiuosi pasaulinėmis tendencijomis. Reportažai apie mano kurtus interjerus buvo spausdinami žurnaluose „Namas ir aš”, “Mano namai”, “Žmonės”, “Laima”, taip pat rusiškuose žurnaluose.

2009 metais mano kurtas individualaus namo interjeras laimėjo publikos simpatijų prizą kasmetiniame Lietuvos interjero dizainerių konkurse “Auksinė paletė 2008”.

Esu tikra, kad dirbdami kartu mes galėsime suteikti nepakartojamą išvaizdą Jūsų namams, butui ar komercinei patalpai. Kviečiu susipažinti su mano darbų nuotraukomis ir aprašymais, o jei turite bet kokių klausimų – maloniai prašome susisiekti.

Mano telefonas: +370 681 11101, elektroninio pašto adresas: skaidra@idejunamai.lt