Tai standartinis, iš išorės nedidelis, tik 110 m² namas Vilniuje, kuris nustebina savo vidine erdve, šiluma ir nuotaika.
Šį namą fotografavo ir straipsnius apie jį spausdino didžiausias Lietuvos interjero žurnalas “Namas ir aš”, bei specialiai iš Maskvos atvykę vieno iš didžiausių Rusijos interjero žurnalų “Domoi” žurnalistai.
Kurdama namus naudojau ne spalvinį, o faktūros kontrastą. Erdvę kūriau ne per kvadratinius metrus, o per aukštį ir skirtingas baltos spalvos interpretacijas. Čia vyrauja įvairių atspalvių šilta balta spalva labai daug šviesos – dideli langai, aukštos lubos, baltos grindys, šviesūs baldai ir interjero detalės kuria vientisą ir nepakartojamą erdvės jausmą.
Namo interjere daug vintažinių elementų – kaltinės širmos ir židinio grotelės, šilta balta sienų spalva, baltos ąžuolinės grindys, grubiai tinkuotos sienos, aukštos lubos ir atviri balkiai, baltos senovinės spintos ir komodos, didelis lauko riedulių kalkėmis balintas židinys – kurie atrodo lyg į Vilnių nužengę iš seno vynuogynais apsupto dvaro pietų Prancūzijoje.
Didelę su virtuve sujungtą svetainę nuo kitų kambarių skiria šiltų kraštų augalų – fikusų, kavamedžio, buganvilijos, pacifloros ir Madagaskaro jazminaičių siena. Pati svetainės zona apstatyta laikui nepavaldžios klasikos baldais. Tai dar 1970 kurta legendinės suomių dizainerės Hanele Bonsdorff gagų plunksnų sofa iš „Interface Blues” kolekcijos, septyniasdešimtaisiais danų dizainerių firmos Frandsen kurtas toršeras bei žurnalinis staliukas, ant kurio taip patogu pasidėti kavą. Venecijos stiklo šviestuvai po svetainę ir virtuvę skleidžia jaukią šiltą šviesą.
Virtuvėje dominuoja masyvus mano pačios projektuotas medinis stalas, kurio stalviršis klijuotas balto porceliano plytelėmis, virtuvės zoną rėmina baltas austriškas pianinas. Miegamajame pirmiausia buvo svarbu poilsis, dėl to buvo naudojami ramios melsvos spalvos akcentai.